Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gościu mówisz o wypocinach masz dobrą platna pracę i siedzisz na dobrym stolku nic cię nie obchodzi los osób bezrobotnych a Pani Siud bardzo dużą zrobila dla ludzi i są za to wdziędzni jest przyjacielem ludzkich serc i ja też jestem ty szczęśliwcem bo uratowala mi przed śmiercią. Strasznie Gościu Cię poruszyło że Radni otrzymują taką dużą kwotę pieniędzy muszę powiedziec na forum że radny jak policzył ile razy siedzi w komisjach to mu wyszły pobory 2500zł a dlaczego nachalnie sie pchają do koryta łatwy zarobek nic nie robic tylko na tyłku siedzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pani przes i wójt ,który chyba dał się nabrać na piękne słówka obiecywali cuda niewidy w Kopinie do tej pory od 2 miesięcy wisi solidna kłódka a pani dalej chce chyba lubi chcieć bo tylko tak można to wytłumaczyć pani mówiła na zebraniu że pochodzi z Kopiny to od Łęcznej tylko ok oło 15 km i tym nabra la wójta i ludzi na zebraniu.Tydzień temu był pan chciał kupić tą szkołę na ośrodek wypoczynkowo szkoleniowy ale niestety za póżno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosciu byli u wojta chcieli kupic szkołę w kopinie dla Markotu przed świetami ale bylo za pózno po Prezes Tęcza już kupila szkołe zaplaciła 400000 ty. zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga, śmierdzi tu burmistrzem chce przeszkodzić Tęczy we wszystkich działaniach .bo mu przeszkadzają tylko jego stać bo ma kasę i nikogo się nie boi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tow Kurczuk załatwi dla swego Teo wszystko podobnie jak speraweą dworca się zajął i nic z tego nie wyszło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siuda na busmistrza łęcznej!!! dośc juz nabrała w kiesznie dotychczasowa ekipa kosiarskiego z małkiem i gontarkowa na czele, innym tez sie nalezy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki Piątwk rozmawiałem radnym z Bobrów powiedział że baby w tęczy są upirrdliwe tak między nami powiedział szykujemy tą nieruchomośc dla kowalskiego bo nie wytrzyma burmistrz blokowisku z chołotą Na spacerowje to sama mieszka marginez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak byłem wczoraj w środę na kopinie jejku tam w te szkołe trzeba włożyc 200 tys.zł Krakowa w ciągu 2 m-c nie zbudowano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to z skąd przybył zas. burmistrza Kowalski a propo jak byłem na sesji to burmistrz powiedział teczy że ma nieruchomosc pod mostem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też byłem na sesj ale to było w przenośni zrozumiałem w ten sposób że bezdomni bezrobotni emeryci mogą się spotykać pod mostem to druga kategoria ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośc napisał:
Gosciu byli u wojta chcieli kupic szkołę w kopinie dla Markotu przed świetami ale bylo za pózno po Prezes Tęcza już kupila szkołe zaplaciła 400000 ty. zł
Bzdura dostały szkołę w użyczenie bez grosza są na to dokumenty w ug Cyców nie mieszajcie nie mając pojęcia ble ble ble to pasuje do ŁAĘCZNY i tylko w tym plotkarskim targowym mieście duperele zawsze są na pierwszym planie zamiast dworca chwasty i kupa śmieci zamiast jakiegoś porządnego budynku rudera dla świty itd itp szkoda wirtualnego powietrza ale światek lubi taplać się w błocku to jest piękne i miłe herb miasta dzik on lubi takie środowisko jak widać nie on sam jeden zajmijcie się porządnymi sprawami bo przecież stolicę powiatu winno być stać na coś godnego siedziby.WOLNY OBSERWATOR WSZYSTKICH FORÓW ŁĘCZYŃSKICH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestancie sie paprać ajjjjj, nie mogę już na to ę ą patrzeć, ludzie zostawcie ę ą w spokoju tametay które przeszkadzająąąąą władzy w mieśćie...WOLNY OBSERWATOR FORÓW ŁĘCZYŃSKICH ZE STAREJ WSI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stara i to jeszcze Wieś no no OK .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak panie z Tęczy takie bogate to u nas w Świerszczowie są do sprzedania przez Gminę Cyców działki budowlane po 13 -15 tys za 15 arów co tu nie dałoby się pobudować przy samej drodze powiatowej 5 km od jezior Rotcze Sumin UŚCIWIERZ działki uzbrojone wiadomość szczegółowa ug.cycow.pl zapraszamy do Świerszczowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas w Wólce Lubelskiej jest do wzięcia 1,50ha przy samej szosie lubelskiej uzbrojona mogą wydzierżawic Wójt szuka dzierżawców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym zapytac czy coś wiadomo na temat przekazania nieruchomości po zmarłym, czy burmistrz przekazał formie darowizny, użyczenia dla stowarzyszenia tęczy. Czytajac wypowiedzi to faktycznie można zrobic dla ludzi praktycznie osoby starsze młodzież nie ma gdzie podziac jedynie są Łęcznej bary piwne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic na sesji nie mówili o stowarzyszeniu Tęcza ani o przekazaniu nieruchomości to nie jest dla ludzi tylko dla kolesiów burmistrza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Urzędzie Miasta jest wystawiona księga burmistrz i radni się wpisali wszystko robią pod publikę a ja się pytam kiedy zmiękną ich serca kiedy zrobią coś dla nas seniorow, młodzieży. Radny Kubiak znowu na wybory przygotuje kilka skrzynek piwa za darmo za głosy. Panie Burmistrzu za pana się wstydzimy, przejął za darmo posesję a teraz sprzedaje czy mało ma pan pieniędzy. Ja osobiscie głosowałem na pana i żałuję ale teraz nie oddam na pana głosu w tych wyborach. Jest organizacja która bez pieniędzy robi dla ludzi pytam Panie Burmistrzu co dałeś tej organizacji Tęcza, wspomogłeś w czymś a innym organizacjom dawałeś wsparcie. Zamn bardzo dobrze Siudową bo u nas zbierała podatek nim przeszła na os.Samsonowicza zapytałem czy otrzymywali od Burmistrza, radnych pomoc finansową jakieś zlecenia Opowiedziała że nigdy nie prośiliśmy o pieniądze Mieszkaniec z Pasternika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkancem Łęcznej, czynnie biore udział w wyborach i ronego rodzaju zgromadzeniach marszach itp. Kiedy z zeszłym tyg. wybrałem się do urzedu aby spotkac sie z burmistrzem to nie miał dla mnie czasu. kiedy poprosiłem o jakis kalendarz pamiatkowy z łęczną kubek czy długopis tez taki mlody fircyk powiedział mi że nic z tego.. tak to sie traktuje mieszkanców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
28 kwietnia sesja może się coś wyjaśni:) Wielki burmistrz będzie mydlił oczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...